Dlaczego szukasz partnera?

Portale randkowe to przestrzeń, w której można spotkać absolutnie każdy typ człowieka. Są tam ludzie o bardzo różnych cechach i wyjątkowo różnym zapatrywaniu na życie czy na świat w ogóle. Taki stan rzeczy sprawia, że czasami można się poważnie zagubić i zachowywać niczym osoba przedzierająca się po omacku przez labirynt: od ściany do ściany, przez cały portal randkowy. Realnym problemem jest to, że nie definiujemy, czego tak naprawdę potrzebujemy i czego szukamy, rzadko korzystając z narzędzia jakim jest dopasowanie partnerskie.

Co ja tam robię?

Randki internetowe mogą mieć bardzo różny charakter. Są osoby, dla których jest to cel sam w sobie, ponieważ chcą przyjemnie spędzić popołudnie. Dla innych osób jest to tylko pierwsza przeszkoda, którą trzeba szybko ominąć, bo wieczór chcą spędzić nie tyle przyjemnie, co w cztery oczy i jako wstęp przed wspólnym śniadaniem.

Jeszcze inne osoby także pierwsze internetowe spotkanie traktują po macoszemu, ponieważ interesują ich perspektywy matrymonialne i wiedzą, że zbudować cokolwiek można dopiero po zakończeniu fazy internetowej. Jeśli sami nie zdecydujemy, czego konkretnie oczekujemy po drugiej osobie, będziemy się non stop spotykać z ludźmi mającymi zupełnie inne spojrzenie na cel i przebieg naszych spotkań. Będzie to z pewnością kłopotliwe i mało interesujące.