Co Ci przeszkadza w poznaniu tego jedynego?

Już od jakiegoś czasu jesteś sama, chciałabyś kogoś poznać, ale dotychczasowe przygody raczej nie napawają Cię większym optymizmem. Prawdopodobnie robisz coś źle i warto przemyśleć, co to może takiego być.

Problemy ze strategią

Bardzo często na drodze do miłości stoją rożnego rodzaju drobne szczegóły, którymi jednak można sobie naprawdę skutecznie podciąć skrzydła. Portale randkowe są zazwyczaj od nich wolne. Jednym z najczęstszych problemów tego typu jest fakt, że za rzadko wychodzi się z domu i przez to nie ma okazji do poznania kogoś innego.

Inna kwestia to fakt, że randki internetowe zorganizowane za pomocą portalu to randki w cztery oczy, nawet jeśli po drodze jest kabel internetowy. W realu bardzo często samotna kobieta otacza się gronem dobrych koleżanek, co sprawia, że staje się ona bardzo trudno dostępna dla potencjalnie zainteresowanego mężczyzny.

Poza Internetem poważnym kłopotem jest także nieśmiałość, portal randkowy po raz kolejny wyklucza ten problem. Pojawia się okazja do nawiązania rozmowy i on nawet czegoś próbuje? To świetnie, ale jeśli nie spotka się z odwzajemnionym zainteresowaniem kobiety, zaraz sobie pójdzie. A tak to niestety zazwyczaj wygląda. Trzeba coś z tym zrobić, ponieważ zniechęcanie mężczyzn nie prowadzi do zbudowania relacji, a tym bardziej związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *